NOVÁ
  ŠKODA KAROQ
Hledáte práci v malém a příjemném kolektivu? Pojďte k nám, po dlouhé době se uvolnilo místo prodejce!

Prodejce / prodejkyně nových vozů ŠKODA

Kdo jsme?

Společnost AUTO KRALUPY a.s. je dealerem značky ŠKODA více než 25 let. Jsme malou firmou s téměř nulovou fluktuací. Naším hlavním cílem je vysoká kvalita služeb a transparentní jednání se zákazníky. Opakovaně jsme mezi top dealery značky ŠKODA v hodnocení kvality služeb.

Náplň vaší nové práce

  • Prodej vozů včetně doplňkových služeb - pojištění, financování, originální příslušenství.
  • Evidence vozů a jejich inzerce.
  • Péče o stávající zákazníky.
  • Aktivní akvizice nových zákazníků.

Co byste už měl / měla umět?

  • Přehled a znalost automobilového trhu.
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky (výhodou).
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti, příjemné vystupování.
  • Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost a loajalita.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Odborné požadavky.
  • Znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Co vám za to nabídneme?

  • Velmi dobré platové ohodnocení s fixní i motivační složkou.
  • Zázemí stabilní a silné české firmy.
  • Možnost a osobního rozvoje.
  • Profesní vzdělávání a kurz angličtiny zdarma.
  • Nástup 1.1.2019 nebo dohodou.

Auto Kralupy a.s.
V Růžovém údolí 554,
278 01 Kralupy nad Vltavou

Tel./fax.: 315 723 056, 315 723 015

info@autokralupy.cz

Provozní doba :

PO - PÁ : 7:00 - 17:00
ČT :  7:00 - 18:00
SO :  9:00 - 12:00
NE :  Zavřeno